ЗОЛОТА МЕДАЛЬ

21 жовтня 2021 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбуласяся ХІІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті –2021».
Педагоги Красноградського ліцею № 4 представили інноваційні досягнення в галузі освіти в номінації "Природничо-математична освіта в контексті Нового Державного стандарту базової середньої освіти: від знань до компетентностей"і отримали золоту медаль!

/Files/images/222/изображение_viber_2021-10-21_20-39-35.jpg

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання та дидактичних засобів, електронних освітніх ресурсів, інноваційних програм і рішень для осучаснення освітнього процесу, впровадження ефективних педагогічних технологій; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

/Files/images/222/изображение_viber_2021-10-21_20-40-15.jpg

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ ІЗ ЗАСЛУЖЕНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

Інформація про участь учнів та педпрацівників у конкурсах у 2021 році

Інформація про участь учнів та педпрацівників у конкурсах у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року